Change language:

Producet regranulates
Plastic

Used machines
and device

07-130 Łochów,

ul. Fabryczna 12

Mazowieckie, Polska

tel: +48 25 644 00 65

tel/fax: +48 25 644 00 59

PP Brązowy MFI 5-7

Polipropylen w kolorze brązowym, MFI 5-7.  Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością, zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.

PP Szary RAL 7004

Polipropylen w kolorze szarym RAL 7004, MFI 5-7. Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością.  Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.  

PP Czarny MFI 5-7

Polipropylen czarny, MFI 5-7. Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością. Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.

TPE - Santoprene

TPE - Santoprene TPE - Santoprene , regranulat kolor czarny twardość ~ 72 , duże ilości w ciągłej sprzedaży ewentualnie odbiory całosamochodowe  

PP Zielony MFI 5-7

Polipropylen w kolorze zielonym, MFI 5-7.  Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością. Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.

PE Biały + 20% Talk

Polietylen w kolorze białym z zawartością 20% talku, MFI 1-2. Oferowany przez nas regranulat pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością.  Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.

PP Niebieski MFI 5-7

Polipropylen w kolorze niebieskim, MFI 5-7. Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością.  Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.

PP Szary MFI 5-7

Polipropylen w kolorze szarym, MFI 5-7.  Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością.  Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych. 

recently added products:
Your partner in business
Copyright © REPROPLAST | Polityka prywatności | Designed by: Olga Szyperska